BAL KARNAWAŁOWY „W KRAINIE MOTYLI”

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Bajkowe stroje, kolorowy wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze 26.01.2024r. bawiły się dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku podczas balu karnawałowego „ W krainie motyli”.

Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek!

W dniach 17.01.2024 r. i 18.01.2024 r. w grupie IV Pszczółki i III Motylki świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Jasełka w grupie Stokrotki

12 stycznia 2024 r. dzieci z oddziału V „Stokrotki” zaprezentowały zaproszonym gościom- rodzicom oraz dyrekcji przedszkola  montaż słowno-muzyczny pod hasłem „Wśród nocnej ciszy”- jasełka.

Spotkanie opłatkowe

„Jest taki dzień, jeden raz w roku. Co niesie miłość w gęstniejącym mroku.

Gdzie gasną waśnie, smutki i łzy. Bo wtedy najważniejsi jesteśmy my...”

"Pasowanie na Przedszkolaka" w oddziale I

23 listopada 2023 roku w oddziale I, naszej najmłodszej grupie, odbyło się uroczyste "Pasowanie na Przedszkolaka".

„Bo to nasz kraj, nasza Ojczyzna” – Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada 2023r. z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, grupa dzieci 6 – letnich ( Oddział VI) przygotowała i zaprezentowała zaproszonym do przedszkola Rodzicom spektakl poetycko- muzyczny pt. „ Bo to nasz kraj, nasza Ojczyzna”

„Święto plonów-dożynki 2023” w Publicznym Przedszkolu nr 1 im.Jana Brzechwy w Radomsku

5 października 2023 roku w Publicznym Przedszkolu nr1 im. Jana Brzechwy w Radomsku  odbyła się uroczystość przygotowana przez dzieci 5-6-letnie „ Stokrotki” pod kierunkiem wychowawców p.t. „Święto plonów- dożynki 2023”.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września 2023r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka.