Aktualności

JABŁKO W ROLI GŁÓWNEJ

JABŁKO W ROLI GŁÓWNEJ

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące
a jako przekąska niezwykle sycące...
Jabłko - pełne witaminek dla Chłopaków i dziewczynek.
Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!!
Dnia 28 września 2023r. w grupie „Żabek” odbyły się warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców pt. „Jabłko w roli głównej”. Na dzieci i rodziców czekały różne zabawy dydaktyczne z jabłkiem w roli głównej, a także zabawy zręcznościowe „Kelner”, „Wędrujące jabłko”, „Kto najszybciej”. Tańczyły przy utworze „Małe czerwone jabłuszko”. Po wspólnych zabawach dzieci i rodzice przystąpiły do wykonania prac plastycznych - interpretacja wiersza „Entliczek pentliczek” Jana Brzechwy. Były ciasteczka z jabłkiem wykonane przez dzieci, szarlotka i sok jabłkowy, a także okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć. 
 Pamiętajmy:
„Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie” -  takim mottem zakończyliśmy obchody „Światowego Dnia Jabłka”.

Featured Stories

© 2024 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. JANA BRZECHWY W RADOMSKU

97-500 Radomsko, ul. Miła 13
tel.:(44) 685-44-28
tel./fax: 044 685 44 29
e-mail:dyrektorpp1@radomsko.pl
Dyrektor: Jadwiga Grzegorczyk

Image
Image