Aktualności

Mikołajki w bibliotece

Mikołajki w bibliotece

5 grudnia 2023roku dzieci 6-letnie z grupy „Żabki” uczestniczyły w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku – połączonej z XI edycją konkursu „Najorginalniejsze drzewko bożonarodzeniowe”. 

Przedszkolaki stroiły choinkę przygotowanymi wcześniej ozdobami, obejrzały inscenizację bajki „Kopciuszek czyli historia z marzeń i realu” wykonaniu dzieci uczestników wakacyjnych warsztatów teatralnych w Filii nr1 Biblioteki Publicznej.

Dzieci nie kryły radości, gdy pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował każdego z nich upominkiem.

Wszystkim udzielił się nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Featured Stories

© 2024 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. JANA BRZECHWY W RADOMSKU

97-500 Radomsko, ul. Miła 13
tel.:(44) 685-44-28
tel./fax: 044 685 44 29
e-mail:dyrektorpp1@radomsko.pl
Dyrektor: Jadwiga Grzegorczyk

Image
Image