Nasze sukcesy

16 grudnia 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jak wytresować smoga?”, którego organizatorem był Urząd Miasta Radomska.

piątek, 14 czerwiec 2019 15:02

Moja rodzina, mój dom, moje miasto

Miło nam poinformować, że w organizowanym przez MDK w Radomsku konkursie plastycznym nasi wychowankowie zajęli:..

piątek, 24 maj 2019 18:35

Konkurs "Świerszczykowe wiersze"

W dniach 23 -24 maja 2019r. w MDK w Radomsku odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków p/h "Świerszczykowe wiersze".

10 maja 2019r w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Radomsku odbył się Ekologiczny Konkurs Recytatorski p/h "Las- dom dla zwierząt, relaks dla ludzi".

Nadia Zając z oddziału V (Słoneczka) reprezentowała nasze przedszkole w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

W konkursie plastycznym organizowanym przez PSP nr 6 w Radomsku wyróżnienie zdobyły: Zofia Kubiak oraz Klaudia Dziułka...