Edukacja ekologiczna

31 października 2019 r. rozstrzygnięto, ogłoszony w naszym przedszkolu, międzygrupowy  konkurs na „ Najciekawszy kącik ekologiczny”. Bogactwo darów przyrody, ich różnorodność, a przede  wszystkim zaangażowanie dzieci i rodziców przerosło oczekiwania organizatorów.

wtorek, 18 czerwiec 2019 15:22

Ochrona wody - dbam o wodę

Dnia 18 czerwca 2019r. (wtorek) dla dzieci z oddziału : III, IV ,V i VI odbyły się warsztaty twórczej aktywności pn. „Ochrona wody - dbam o wodę” prowadzone przez pracowników Ośrodka Działań Ekologicznych „Świat Przygód” z Łodzi.

środa, 12 czerwiec 2019 15:18

Wodna orkiestra

12 czerwca 2019r. był dla grupy 5-latków dniem muzycznych improwizacji z wodą w roli głównej.

7 czerwca, dzieci z najmłodszych grup wiekowych (3,4-latki) pojechały na swoją pierwszą, przedszkolną wycieczkę.

czwartek, 06 czerwiec 2019 14:49

Piknik ekologiczny

Piknik ekologiczny z okazji  Światowego Dnia Ochrony Środowiska Naturalnego pod hasłem: „Chrońmy zasoby naturalne naszej planety”

Wyniki poetyckiego konkursu rodzinnego „Woda tu, woda tam, woda wokół nas”