Spotkanie opłatkowe

„Jest taki dzień, jeden raz w roku. Co niesie miłość w gęstniejącym mroku.

Gdzie gasną waśnie, smutki i łzy. Bo wtedy najważniejsi jesteśmy my...”

Święta Bożego Narodzenia to czas piękny i wyjątkowy, dlatego też w naszym przedszkolu dnia 20 grudnia 2023r. odbyło się spotkanie opłatkowe dla dzieci 5-6 letnich (oddział V) oraz dzieci 6- letnich (oddział VI). Dzień ten był bardzo uroczysty i nastrojowy. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały kolędy.

Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła życzenia i symbolicznie połamała się z wychowankami opłatkiem, po czym dzieci składały życzenia sobie i wychowawcom. Następnie dzieci zasiadły do wigilijnego obiadu, gdzie czekały na nie tradycyjne potrawy wigilijne. Uroczystość ta wprowadziła nas w cudowny czas ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Wszyscy będziemy pamiętać o tej pięknej uroczystości jeszcze przez długi czas i nie zapomnimy, jak ważne, rodzinne i piękne są Święta Bożego Narodzenia.

Featured Stories