Zdalne nauczanie - zajęcia logopedyczne

środa, 01 kwiecień 2020 08:39

Szanowni Państwo,
Ze względu na zaistniałą sytuację nie mam możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem oraz Waszymi dziećmi, dlatego przesyłam linki do stron, na których znajdziecie informacje na temat rozwoju mowy dziecka, nieprawidłowości oraz w jak w formie zabawy można wspomagać i ćwiczyć mowę Waszych dzieci. Rodzice dzieci objętych terapią logopedyczną oczywiście mogą ćwiczyć i utrwalać materiał, który realizowaliśmy z dziećmi przed zamknięciem przedszkola. Zapraszam do indywidualnych konsultacji, które prowadzę dla Państwa za pomocą poczty email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przesyłam kilka propozycji ćwiczeń usprawniających motorykę aparatu artykulacyjnego. W wolnym czasie możecie Państwo w formie zabawy poćwiczyć ze swoimi dziećmi.

Jestem do Państwa dyspozycji i zapraszam do kontaktu ze mną za pośrednictwem poczty email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Życzę wszystkim zdrowia i spokoju.

Logopeda - Edyta Łyp

Gra logopedyczna 

Ćwiczenia logopedyczne

z użyciem kostki do gry, za pomocą której  przez zabawę usprawniacie: język, wargi, podniebienie miękkie oraz prawidłowy oddech.

Gra logopedyczna z użyciem kostki do gry, za pomocą której przez zabawę usprawniacie: język, wargi, podniebienie miękkie oraz prawidłowy oddech.

 

Ostatnio zmieniany środa, 22 kwiecień 2020 13:00