Zdalne nauczanie - język angielski

czwartek, 15 kwiecień 2021 12:48

Hello children!

ZOO ANIMALS

W tym tygodniu wzbogacamy słownictwo związane z ZOO ANIMALS J

SŁOWNICTWO ZWIĄZANE Z DZIKIMI ZWIERZĘTAMI:

TIGER  

LION

ZEBRA

MONKEY

ELEPHANT

CROCODILE

OBRAZEK

Kochane dzieci, zapraszam Was do obejrzenia filmiku ze Steve’m i Maggie. Steve i Maggie są w zoo. Uwielbiają tam chodzić. A wy? Byliście kiedyś w zoo? Spróbujcie wydawać dźwięki zwierząt tak, aby mogły Was słyszeć! J Bawcie się dobrze!

HAVE FUN and learn English!

Filmik-kliknij

Nowy materiał leksykalny wprowadzamy dzieciom za pomocą kart obrazkowych lub prawdziwych przedmiotów. Mogą być to wycięte ilustracje z gazet lub wydrukowane obrazki na sztywniejszym papierze. Prezentujemy dany obrazek, wypowiadamy słowo z języku angielskim, następnie wspólnie z dzieckiem, kilkakrotnie powtarzamy słowa.

• Dzieci tworzą swój własny słowniczek obrazkowy – kolorują literki i obrazki.

SŁOWNICZEK OBRAZKOWY

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 kwiecień 2021 12:57
Więcej w tej kategorii: « Język angielski