Wycieczki

piątek, 06 czerwiec 2014 13:37

W dniu 06.06.2014r. dzieci 6-letnie uczestniczyły w Spartakiadzie Przedszkolaków „SPRAWNY JAK PRZEDSZKOLAK” podsumowującej projekt realizowany przez MOSiR w Radomsku.

Zawady odbyły się na Stadionie Miejskim. W spartakiadzie wzięło udział siedem przedszkoli. Podczas zmagań sportowych przedszkolaki rozwijały sprawność fizyczną, umiejętności współdziałania i rywalizacji z rówieśnikami. Po przeprowadzeniu sześciu konkurencji i podliczeniu wyników nasze przedszkole zdobyło I miejsce w Spartakiadzie Przedszkolaków.

Mali sportowcy za zdobycie I miejsca otrzymali puchar, dyplom i medale od organizatorów imprezy sportowej.

Drużynie mocno kibicowały dzieci z grupy 5-6 latków.

Po przyjściu do przedszkola Pan Dyrektor pogratulował dzieciom zwycięstwa i życzył sportowcom dalszych sukcesów.