Warsztaty

sobota, 26 wrzesień 2020 08:14

W dniu 26 września 2020r w naszym przedszkolu odbył się piknik edukacyjny dla dzieci i ich rodziców p.n. „Spacer Pani Jesieni”. Jedną z atrakcji był spektakl teatralny „Calineczka” zaprezentowany przez aktorów Teatru
„Piccolo” z Łodzi. Przygotowano również wiele ciekawych zabaw podczas których zachęcano dzieci do ekologicznego trybu życia. Impreza odbyła się w ramach  konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn.
„ Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020. „Programu Edukacji Ekologicznej pn. Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr1 im. Jana Brzechwy w Radomsku ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Więcej w tej kategorii: « Zabawy integracyjne