Programy

środa, 09 czerwiec 2021 09:16

SPOTKANIE Z PANEM WICHERKIEM

Zaprosił dzieci wszystkich grup wiekowych na ekomiting propagujący dbałość o czyste powietrze, a co za tym idzie zdrowie każdego z nas. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach i grach z elementami współzawodnictwa, tańczyły w rytm muzyki, a na koniec puszczały i łapały bańki mydlane. Spotkanie sprawiło wszystkim wiele radości i miłych wspomnień.
Ekomiting „Spotkanie z Panem Wicherkiem”  został zrefundowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2021/2021”. Program Edukacji Ekologicznej pn. „Czyste chcemy mieć powietrze- zdrowie dla nas najważniejsze” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku