Programy

wtorek, 27 kwiecień 2021 14:19

Gry i zabawy o ochronie powietrza

W dniu 27.04.2021 w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku odbyły się warsztaty twórczej aktywności pod hasłem „Gry i zabawy o ochronie powietrza” przeprowadzone przez instruktora Ośrodka „Świat Przygód” z Łodzi. W zajęciach udział wzięły dzieci 5 i 6-letnie z oddziału IV, V I VI, które w trakcie warsztatów rozwiązywały zagadki, rebusy i układały mega-puzzle o tematyce ekologicznej. Przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę o sposobach ochrony powietrza i zdobyły nowe doświadczenia związane z ekologią.
Warsztaty zrealizowano w ramach konkursu WFOŚiGW w Łodzi z dziedziny edukacji ekologicznej pod nazwą „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2020/2021. „Program Edukacji Ekologicznej pn. „Czyste chcemy mieć powietrze – zdrowie dla nas najważniejsze” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku.