Programy

wtorek, 14 maj 2019 09:17

14 maja 2019r. dla dzieci 3-4- letnich (Oddział I i II) i ich rodziców zorganizowany został piknik ekologiczny p/h "Bliskie spotkania z wodą".

Zabawy twórcze, integracyjne, pląsy przy muzyce, korowody i konkursy poprowadzone zostały przez animatora zabaw- artystę "Mironko" z Opola.

Podsumowaniem spotkania były pamiątkowe zdjęcia- "Fotobudka" oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania.

Piknik został zrealizowany i zrefundowany w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn. "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/19" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pt. „Ekoprzedszkolak poznaje tajemnice wody – obserwuje, bada, eksperymentuje” realizowanego w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku.