Programy

wtorek, 31 maj 2016 11:01

Warsztaty plastyczne pt. „Łąka barwami malowana”

31 maja 2016r. dla dzieci 3-4 i 4- letnich odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Łąka barwami malowana”. Warsztaty poprowadziła p. Anna Stawowa z firmy Animi Artes z Lublina.

Przed rozpoczęciem warsztatów dzieci wystąpiły z krótkim montażem słowno – muzycznym. Po występach pani plastyczka przedstawiła rodzicom i dzieciom temat pracy, a także sposób jej wykonania. Prace wykonane przez rodziców i dzieci były bardzo oryginalne i ciekawe, później zostały umieszczone na wystawie, gdzie można było obejrzeć również prace innych rodzin.

Po warsztatach rodzice i dzieci zostali zaproszeni na gorącą kiełbaskę i herbatę, którą przygotowały nasze panie kucharki. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Warsztaty zrealizowano w ramach zadania pn. „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach” - „Bliskie spotkania ze wsią” - projekt z zakresu edukacji przyrodniczej i ekologicznej realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku.