Nagrody

wtorek, 08 maj 2018 13:15

8 maja 2018r. dwoje dzieci z naszego przedszkola Lena Zbroja i Oliwier Saternus (6-latki) brało udział w konkursie plastycznym „Wiosenne malowanie” pod hasłem „Malujemy w czystym plenerze – Park Świętojański”.
Konkurs rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku organizatorów corocznego konkursu plastycznego.

Po obejrzeniu przedstawienia dzieci przeszły w miejce zorganizowanego pleneru plastycznego – Park Świętojański.

W parku na dzieci czekały przygotowane stanowiska pracy – sztalugi z kartkami, na których dzieci za pomocą farb malowały otaczającą przyrodę. Po wykonaniu prac dzieci wróciły do placówki, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek i ocena prac przez jury.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie i kolorowe piórniki. Jury przyznało 6 wyróżnień między innym jedno z nich otrzymał Oliwier Saternus, dostał dyplom, książkę i piórnik.

Życzymy naszym wychowankom dalszych sukcesów.