Nasze sukcesy

czwartek, 22 październik 2020 08:20

„BAJKOWE CUDA” - konkurs międzyprzedszkolny

22 października 2020 r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy w Radomsku rozstrzygnięto  międzyprzedszkolny konkurs  na wykonanie akcesoriów - przedmiotów do treści dowolnego utworu  literatury dziecięcej z wykorzystaniem  surowców wtórnych. Jury poddało ocenie 15 prac, przyznając 5 pierwszych, 5 drugich i 5 trzecich miejsc. Kryteria, którymi się kierowało to:
- samodzielność wykonania

- pomysłowość i oryginalność w przedstawieniu tematu

- zastosowanie ciekawych technik

- zgodność z tematem konkursu


Konkurs "Bajkowe cuda" zrealizowano w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn.„Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020”. „Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowanym w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Radomsku.