Edukacja ekologiczna

poniedziałek, 07 wrzesień 2020 08:27

Piknik ekologiczny

W dniu 04.09.2020 r w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Radomsku odbył się Rodzinny Piknik Ekologiczny pn. „Jest mi wesoło bo czysto wkoło” dla dzieci 4, 5, 6-letnich i ich rodziców. Przedszkolaki w trakcie zabaw integracyjnych, interaktywnych, konkursów, quizów, zabaw muzyczno-ruchowych o tematyce ekologicznej przeprowadzonych przez grupę animacyjną „Mironko” utrwalały wiedzę ekologiczną na temat ochrony środowiska.
Spektakl zrefundowano w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020”. „Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowany w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Radomsku.