Edukacja ekologiczna

piątek, 06 marzec 2020 08:41

Warsztaty pt.„Góra śmieci rośnie”

W dniu 4.03.2020r. w dwóch grupach (oddział III i IV) odbyły warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców pt. „Góra śmieci rośnie”, które zostały przygotowane i przeprowadzone  przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z Łodzi.

Podczas warsztatów dzieci doskonaliły swoja wiedzę na temat segregacji śmieci i dbania o najbliższe środowisko. Warsztaty zostały zrefundowane  w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pt. „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020” – „Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko ratuje” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr1 w Radomsku ogłoszony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z Łodzi.