Programy

wtorek, 25 maj 2021 08:25

„Spotkanie z Wróżką Naturą”

W otoczeniu pięknej, wiosennej zieleni przedszkolaki brały udział w grach integracyjnych i zabawach uczących zasad prawidłowej segregacji odpadów oraz wpływu zanieczyszczenia środowiska na życie między innymi owadów. Poznały wiele owadów i z zachwytem obserwowały je za pomocą lupy lub okularów powiększających. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci.
Spotkanie z Wróżką Naturą zostało zrefundowane w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020”. „Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy- zbiera segreguje środowisko szanuje” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr1 w Radomsku ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.