Programy

wtorek, 03 marzec 2020 11:45

W miesiącu lutym 2020r. w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku przeprowadzono cykl zajęć z wykorzystaniem zestawu doświadczalnego „Biodegradacja”. Nauczyciele wraz z dziećmi przeprowadzili szereg doświadczeń z zakresu testowania biodegradowalnych materiałów  z bezpośredniego otoczenia. Celem zajęć było kształtowanie postaw proekologicznych u najmłodszych przedszkolaków.
Zajęcia zrealizowano  w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn. „ Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach” na rok szkolny 2019/2020 ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy- zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku