Programy

poniedziałek, 02 marzec 2020 09:25

„Moje ekomydło”- zajęcia warsztatowe
W dniach 25-26 II 2020r. dzieci 3 i 4- letnie (Oddział I i II) wspólnie ze swoimi rodzicami uczestniczyły w zajęciach warsztatowych p7. ,,Moje ekomydło” poprowadzonych przez Centrum Twórczej Zabawy „Zabawiarka” z Łodzi. Przedszkolaki miały okazję komponować składniki swojego mydła, decydować o jego kolorze i zapachu. Poznały też krótką historię tego niezbędnego w dzisiejszych czasach produktu.                                                                               

Zajęcia zrealizowane zostały w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pt. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi; Program Edukacji Ekologicznej pn. „Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy – zbiera, segreguje, środowisko szanuje” realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku.