wtorek, 21 grudzień 2021 13:55

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem  nakrywały stoły białymi obrusami, dekorowały  wcześniej przygotowanymi świątecznymi stroikami, przygotowywały naczynia, sztućce, serwetki.  
Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wzbogaciły piękne dekoracje w salach.         
Ważnym momentem uroczystości był występ dzieci,  który poprzedziła rozmowa na temat zwyczajów i symboli świątecznych. Następnie dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki o tematyce świątecznej, kolędy. Po tej części Pan Dyrektor złożył życzenia i symbolicznie połamał się z wychowankami  opłatkiem, po czym dzieci składały  życzenia sobie i wychowawcom.  Następnie wszyscy zasiedli do  wigilijnego obiadu. W  niezwykle podniosłej atmosferze  śpiewano kolędy.
Uroczystość wprowadziła nas  w cudowny czas ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.