Aktualności archiwalne przed 2017r

czwartek, 01 czerwiec 2017 21:34

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka  ulicami Radomska przeszedł barwny korowód dzieci z radomszczańskich przedszkoli i szkół.
Nasze przedszkole reprezentowały dwie najstarsze grupy, które przygotowały na tę okazję  piękne i kolorowe stroje. Barwny Korowód  przedszkolaków z Panem dyrektorem na czele przeszedł z Placu 3-go maja pod Urząd Miasta.
Dzieci spotkały się tam z prezydentem miasta  Jarosławem Ferencem, który przekazał im symboliczny klucz do miasta i  dołączył do korowodu  w kierunku Parku Solidarności. W parku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najciekawiej  przebrane przedszkole i właśnie to nasze przedszkole otrzymało nagrodę. W parku czekały na dzieci liczne atrakcje, konkursy, zabawy, pokazy.
Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Radomsko jak Malowane”, w którym Oliwia Sztompka ( Grupa V) zajęła I miejsce i Emilia Klimczak  ( Grupa V) III miejsce.
Gratulujemy!!!