Aktualności archiwalne przed 2017r

wtorek, 11 kwiecień 2017 22:24

11 kwietnia 2017 dzieci wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w pokazach sokolniczych.

W ciekawej formie edukacji przez zabawę miały możliwość zobaczenia na żywo tego, co w przyrodzie zdarza się nie zwykle rzadko. W trakcie warsztatów zademonstrowano w locie największe i najmniejsze sowy świata.

Dzieci zobaczyły też przedstawicieli rodziny jastrzębi i sokołów. Poznały charakterystyczne cechy danego gatunku oraz biologię życia prezentowanych ptaków. Niezwykłą atrakcją był na pewno dla dzieci bezpośredni kontakt z ptakami oraz zaangażowanie w pokaz.

Zrealizowano w ramach zadania: ,,Ekopodróże małe i duże - poznawanie bioróżnorodności ekosystemów województwa łódzkiego" - projekt realizowany w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radomsku.