Aktualności archiwalne przed 2017r

niedziela, 26 marzec 2017 12:16

Przed porankiem teatralnym 26 marca 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego na „Kartkę Świąteczną - „Wielkanoc 2017” i wręczenie nagród laureatom. Nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są na wystawie pokonkursowej w holu MDK, którą można oglądać do końca marca 2017.
Na konkurs wpłynęło 131 prac w „kategorii przedszkola”.

Komisja oceniająca w składzie:
1. Joanna Sroczyńska – przewodnicząca
2. Karolina Mysłek
3. Tomasz Zawadzki
po obejrzeniu wszystkich prac dokonała wyboru i wyłoniła laureatów:

Nagrodę Specjalną, którą będzie upowszechnienie wybranego projektu w formie druku kartki świątecznej z logo Miejskiego Domu Kultury w Radomsku przyznała Blance Nowińskiej z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Anitę Rutkowską.

I miejsce – Laura Siewier z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Iwonę Bąkowicz

Zobacz na stronie MDK >>