Aktualności

środa, 22 kwiecień 2020 14:32

Oferta Edukacyjna w Telewizji Publicznej

Szanowni Rodzice,
polecamy Państwu ofertę edukacyjną Telewizji Publicznej jak niżej:

Oferta dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej:

·  pasmo edukacyjne „Wesoła Nauka” emitowane każdego dnia, od poniedziałku do piątku, na antenie TVP2 o godz. 11:40-12:30. Program jest skierowany do przedszkolaków i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, a także ich rodziców i nauczycieli. W programie trwającym ok. 30 minut dzieci zobaczą  zaskakujące eksperymenty i intrygujące doświadczenia naukowe, a także kreatywne gry i zabawy, propozycje zajęć sportowych, prac twórczych oraz zajęć muzycznych;

· „Domowe przedszkole” TVP ABC, to oferta dla najmłodszych dzieci
i ich rodziców; którą również można znaleźć na vod.tvp.pl.

Z poważaniem
Krzysztof Janik