Aktualności archiwalne rok szkolny 2018-2019

poniedziałek, 20 czerwiec 2022 08:36

„A mój tata wszystko wie”- uroczystość w grupie „ Biedronek” i „ Motylków”

20 czerwca 2022 r. w grupach dzieci 4-letnich „ Biedronki” i 4-5-letnich „ Motylki” odbyło się spotkanie p. t. „ A mój tata wszystko wie” zorganizowane w związku z Dniem Ojca przypadającym na 23 czerwca. Na spotkanie dzieci zaprosiły swoich tatusiów.
Niestety pogoda nie dopisała i zabawę zaplanowaną w przedszkolnym ogrodzie musieliśmy przenieść do budynku przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od występu dzieci, w którym swoje talenty recytatorskie zaprezentowała kolejno każda grupa. Następnie dzieci zaśpiewały wspólnie  piosenkę „ Tata się na wszystkim zna” i złożyły tatusiom życzenia.
Kolejną częścią spotkania były sportowe potyczki z elementami współzawodnictwa międzygrupowego. Tatusiowie i ich pociechy nie oszczędzali sił i energii, by zwyciężać w kolejnych konkurencjach. A łatwo nie było. Mimo to zabawie towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji, wspaniała rywalizacja i dużo śmiechu.
Na zakończenie dzieci wręczyły tatusiom upominki i zaprosiły na poczęstunek.