Aktualności archiwalne rok szkolny 2017-2018

środa, 08 czerwiec 2022 08:39

Wycieczka do lasu

Pani leśnik Izabela Randak, która w przystępny sposób przybliżyła przedszkolakom środowisko przyrodnicze, jakim jest las. Niestety tuż po przyjeździe zaczął padać deszcz, altany były idealnym schronieniem, tam odbyły się warsztaty edukacyjne. Pani leśnik opowiedziała wiele ciekawostek, jakie kryje las – dzieci oglądały poroże sarny, jelenia, a także  tropy zwierząt. Wykonały pracę plastyczną  p. t. „ Co kojarzy nam się z lasem?”.
Wykonane prace  dzieci zabrały do przedszkola. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał książeczkę o lesie. Po herbacie i słodkim poczęstunku dzieci wróciły do przedszkola. Przedszkolaki spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, leśnej przyrody.
Dziękujemy Pani Izabeli Randak za bardzo ciekawe zajęcia, poświęcony czas i przemiłą atmosferę. Serdecznie dziękujemy!!!