Certyfikaty

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 00:39

19 czerwca 2017r. w Przedszkolu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Ekopodróże małe i duże - poznawanie bioróżnorodności ekosystemów woj. łódzkiego”. W spotkaniu uczestniczyła wiceprezydent Radomska Pani Małgorzata Kańska - Kipigroch oraz dyrektor Przedszkola Pan Krzysztof Janik.

Dla zaproszonych gości grupa dzieci 6-letnich pod kierunkiem Pani Barbary Mosińskiej zaprezentowała montaż słowno - muzyczny p/h „Nasze podróże”, podczas którego przedszkolaki wierszem i piosenką zachęcały wszystkich do podróży po woj. łódzkim, po Polsce, Europie, świecie.

Druga część uroczystości to prezentacja multimedialna przygotowana przez autorki Projektu Panie Jadwigę Grzegorczyk i Anitę Rutkowską - podsumowująca realizację zadań w ramach projektu „Ekopodróże małe i duże - poznawanie bioróżnorodności ekosystemów woj. łódzkiego”.

Za pomoc w przygotowaniu i realizacji Projektu „Ekopodróże małe i duże…” DZIĘKUJEMY Panu Dyrektorowi, Krzysztofowi Janikowi, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku oraz Nadleśnictwu Radomsko - Jadwiga Grzegorczyk, Anita Rutkowska.