czwartek, 20 marzec 2014 15:39

Rodzinne dni sportu

„Ćwiczyć każdy może”.

Włączając się aktywnie w akcję MEN „Przedszkole w ruchu” w dniach 17-20.03.2014r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia otwarte z udziałem rodziców w grupach dzieci: 3-letnich, 3,4-letnich, 5-letnich i 5,6-letnich, które propagowały aktywność ruchową i zdrowy styl życia wśród dzieci i dorosłych.

Ćwiczyli więc i rodzice, i dzieci. Przygotowane przez nauczycieli zabawy i ćwiczenia sprawiły uczestnikom wiele radości i (miejmy nadzieję) zachęciły rodziców do częstszego, aktywnego spędzania wolnego czasu z dzieckiem.

Zajęcia prowadziły: w grupie 3-latków –Pani mgr Iwona Bąkowicz, w grupie 3,4-latków Pani mgr Barbara Mosińska, 5-latków Pani mgr Iwona Turek, a w grupie 5,6-latków Pani mgr Anita Rutkowska.

Scenariusze zajęć można znaleźć w zakładce „publikacje nauczycieli”.