czwartek, 11 czerwiec 2015 10:32

Wycieczka do komendy Powiatowej Policji w Radomsku - grupa V i VI - 2015

Jak zawsze wycieczka na Policję budzi wielkie emocje wśród przedszkolaków, tak też było i tym razem dzieci z grupy V i VI w dniach 08.06. i 11.06.2015r. odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Radomsku.

Na miejscu przedszkolaki spotkały się z panią asp. Anetą Komorowską, która oprowadziła je po budynku komisariatu i opowiedziała o pracy w policji.

Dzieci miały okazję zobaczyć pomieszczenie oficerów dyżurnych, policyjny areszt, samochody oraz sprzęt i elementy umundurowania funkcjonariuszy. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem z bliska oglądały kajdanki, pałkę policyjną oraz przymierzały elementy umundurowania policyjnego.

Jednak największa atrakcją okazała się możliwość zdjęcia odcisków palców oraz przejazd radiowozem policyjnym.

Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele emocji i wrażeń.