piątek, 23 wrzesień 2016 10:49

Policjanci w przedszkolu

W piątek 23.09.2016r. nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej z Radomska. Policjanci przedstawili dzieciom prezentację multimedialną na temat bezpieczeństwa na drodze.

Przypomnieli jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, wskazali na korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Nasi goście opowiedzieli również o swojej pracy, a także zaprezentowali akcesoria ułatwiające pracę każdemu policjantowi. Szczególnym zainteresowaniem maluchów cieszyły się kajdanki oraz czapka.

Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając mnóstwo pytań. Pochwaliły się również swoją wiedzą na temat numerów alarmowych.

Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły policjantom własnoręcznie przygotowane podziękowania.