Uroczystości przedszkolne

czwartek, 09 luty 2023 11:55

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Dnia 3 lutego 2023r. w grupie dzieci 5-letnich (oddział IV) odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny w piosenkach i wierszach zadedykowanych dla swoich ukochanych babć i dziadków.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.

Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.