Witajcie! Pokochacie nas.

Jesteśmy przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.
Nie chcemy stać w miejscu, ciągle się rozwijamy i doskonalimy.

Jesteśmy autorami i organizatorami konkursów i wystaw fotograficznych. Organizujemy grupy zainteresowań wspólnych dla dzieci i rodziców np. „Czytające rodziny”.
Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna priorytetowo traktuje metody aktywizujące proces nauczania dziecka oraz uczestniczenie przez nie w licznych formach dziecięcej twórczości (happeningi, ekomitingi, warsztaty aktywnej twórczości) zapewniają wysokie efekty w edukacji wychowanków przedszkola.
To jednak tylko teoretyczny wstęp do tego, JAKIE jest nasze przedszkole. Zapraszamy do poznania nas i przekonania się za co dzieci nas kochają, a rodzice szanują… z wzajemnością :)

PROMUJEMY ZDROWIE

Nasze Przedszkole Promujące Zdrowie „Zdrowo żyć – zdrowym być

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

Wybrane publikacje naszych nauczycieli przedszkolnych.

EDUKACJA EKOLOGICZNA

„Ekoprzedszkolak poznaje tajemnice wody – obserwuje, bada, eksperymentuje”

Koncepcja współpracy

Jesteśmy przedszkolem otwartym na potrzeby dzieci i rodziców.

Strażnicy wiedzy

Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Wspieramy rozwój

Nie chcemy stać w miejscu, ciągle się rozwijamy i doskonalimy.

Partnerstwo

Organizowanie grup zainteresowań wspólnych dla dzieci i rodziców np. „Czytające rodziny”.

Zamiłowanie i pasje

Jesteśmy autorami i organizatorami konkursów i wystaw fotograficznych.

Twórczość dziecięca

Priorytetowe traktowanie metod aktywizujących proces nauczania dziecka oraz uczestniczenie przez nie w licznych formach dziecięcej twórczości .

Godziny otwarcia przedszkola

Przedszkole pracuje w godzinach 6.00-17.00 zapewnia dzieciom całodzienne wyżywienie. Zabawy i zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Funkcjonuje sześć oddziałów przeznaczonych dla dzieci 3,4,5,6 – letnich.
Przedszkole realizuje pięciogodzinną podstawę programową w godzinach 7°°-12°°