Aktualności rok szkolny 2021/2022

wtorek, 20 czerwiec 2023 14:52

Dzień Taty w grupie 3 latków i 4 latków

W dniu 20.06.2023 dzieci z grupy 3 latków i 4 latków świętowały z swoimi tatusiami "Dzień Taty" - pod hasłem " Potyczki z piłką".

Przedszkolaki najpierw wyrecytowały wiersz i zaśpiewały przygotowaną piosenkę.

Po występie do zabawy zaproszeni zostali tatusiowie, z którymi dzieci zatańczyły "Belgijkę" i "Krasnoludka".

Później przyszedł czas na "potyczki z piłką" trzeba było pozbierać piłeczki wg kolorów, przyklejać je do taśmy, były zabawy z chustą animacyjną, strzały do bramki i łapanie piłki do kosza.

Na zakończenie każdy przedszkolak wręczył swojemu tacie prezent - ozdobiony samodzielnie przez niego krawat. Radości i śmiechu było co niemiara.

Wspólnie spędzony czas upłynął miło i był wspaniałą okazją do integracji dzieci i rodziców z dwóch grup. Jeszcze raz życzymy wszystkim tatusiom wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

Więcej w tej kategorii: « Dzień wody