Aktualności rok szkolny 2021/2022

czwartek, 13 styczeń 2022 09:13

„ Stała pod śniegiem panna zielona” uroczystość w grupie III- „ Motylki”

W  dniu 13.01.2022 ( czwartek) o godzinie 15.30 w grupie III  „Motylki” odbyła się uroczystość  o charakterze rodzinnym p. t. „ Stała pod śniegiem panna zielona” wiersze pod choinkę ze śpiewem kolęd.  Na spotkanie, z zachowaniem reżimu sanitarnego ( dezynfekcja, maseczki, dystans), zaproszono  jednego z rodziców- mamę lub tatę. Główną część uroczystości stanowił montaż słowno- muzyczny w wykonaniu dzieci. Mali artyści zaprezentowali wiersze o tematyce świątecznej i noworocznej , śpiewali piosenki, kolędy. Podsumowaniem tej części były życzenia na Nowy Rok 2022 . Następnie  dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki- aniołki i wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Uroczystość odbyła się w bardzo miłej, jeszcze świątecznej  atmosferze, a nasi wychowankowie zaprezentowali się tak, jak na prawdziwych aktorów przystało.