piątek, 06 marzec 2020 08:41

Warsztaty pt.„Góra śmieci rośnie”

W dniu 4.03.2020r. w dwóch grupach (oddział III i IV) odbyły warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców pt. „Góra śmieci rośnie”, które zostały przygotowane i przeprowadzone  przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z Łodzi.

„PRZYRODA ZDROWO SIĘ CZUJE, GDY ŚMIECI SEGREGUJESZ”

poniedziałek, 02 marzec 2020 09:25

„Moje ekomydło”- zajęcia warsztatowe

W dniach 25-26 II 2020r. dzieci 3 i 4- letnie (Oddział I i II) wspólnie ze swoimi  rodzicami uczestniczyły w zajęciach warsztatowych pt. ,,Moje ekomydło” poprowadzonych przez Centrum Twórczej Zabawy „Zabawiarka” z Łodzi.

„MAKULATURĘ ZBIERAMY – LAS OSZCZĘDZAMY”
Akcja prowadzona jest w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pt. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020”

Przedszkolaki podczas warsztatów naukowo- ekologicznych pt „Jak zapobiegać powstawaniu góry śmieci”